



1 016 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 мм |
| Висота плафона | 280мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 35 мм |
| Код товару | NL 23702-1 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір упаковки | 30х14х10см |
| Серія | Sieve |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | <Об'єкт не знайдений>(137/) |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина | 60 мм |
| Ширина плафона | 60 мм |