



924 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 мм |
| Висота плафона | 750 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 100 мм |
| Код товару | NL 7540 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір упаковки | 79х20х7см |
| Серія | Elegant |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | <Об'єкт не знайдений>(137/) |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина плафона | 40мм |