


Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Вага | 21,9 кг грам |
| Час заряджання батареї, год | 16 |
| Час роботи за повного навантаження | 5 |
| Час роботи під час половинного навантаження | 10 |
| Вихідна потужність | 3000 Вт |
| габарити | 400*145*210 |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 ~ 290V |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість розеток | 3 х SCHUKO |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї, що використовується | AGM 12 В 9 А·год — 4 шт. |