

4 687 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TA223001400K |
| Вага брутто, кг | 19,46 |
| Вага нетто, кг | 20,24 |
| Вид підключення | Бічне |
| Висота конвекційної решітки, мм | 200 |
| Висота, мм | 300 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 1420x120x320 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 1400x100x300 |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Колір | Білий, RAL 9016 |
| Комплектація | Кран Маєвського, заглушка, комплект кронштейнів для настінного кріплення |
| Кран Мавського | Є |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Турція |
| Кількість теплоносія в радіаторі, л | 4,92 |
| Міжосьова відстань підключення, мм | 245 |
| Місце експлуатації | Автономна система опалення |
| Робоча температура, °С | До 95 °C |
| Робочий тиск, bar | До 10 bar |
| Тепловіддача, Вт | 1709 |
| Термостатичний клапан | Не має |
| Тип | 22 |
| Тип виробу | Панельний радіатор |
| Товщина сталі, мм | 1,2 |
| Ширина, мм | 1400 |