


512 ₴
Показати оптові ціниБлок живлення Mean Well - це незамінний елемент системи світлодіодного освітлення, який використовується в якості джерела стабільного струму і оберігає світлодіоди від перепадів напруги в мережі.
Широкий діапазон потужностей дозволяє Вам вибрати блок живлення для світлодіодної стрічки відповідно до робочих характеристиками і довжиною світлодіодного підсвічування. Можливість використовувати в приміщенні (Негерметичні IP20), або на вулиці (Герметичні IP67).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 622003 |
| Вхідна напруга | 100V-240V |
| Потужність | 50,4W |
| Розмір роз'єму живлення | 99x82x30 мм |
| Розміри ДхШхВ | 99x82x30 |
| Сила струму (А) | 4.2А |
| Тип охолодження | Пасивне |