






2 786 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Країна виробник | Україна |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1500 мм |
| Висота плафона | 210мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр опори | 300 мм |
| Довжина дроту | 1500мм |
| Код товару | 3621 |
| Розмір упаковки | 95х38х38см |
| Серія | Palermo |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світильника | Торшер |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір плафона | Чорний + золото |
| Ширина | 360 мм |
| Ширина плафона | 360мм |