
585 ₴
Показати оптові ціниБлок живлення Mean Well - це незамінний елемент системи світлодіодного освітлення, який використовується в якості джерела стабільного струму і оберігає світлодіоди від перепадів напруги в мережі.
Широкий діапазон потужностей дозволяє Вам вибрати блок живлення для світлодіодної стрічки відповідно до робочих характеристиками і довжиною світлодіодного підсвічування. Можливість використовувати в приміщенні (Негерметичні IP20), або на вулиці (Герметичні IP67).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 623003 |
| Вхідна напруга | 90V-264V |
| Вихідна напруга | 12V |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження |
| Одиниці виміру | шт. |
| Коефіцієнт потужності | 92% |
| Потужність | 60W |
| Підстроювання вихідної напруги | Немає |
| Робоча температура | -30 до 70°С |
| Розміри ДхШхВ | 162.5x42.5x32 |
| Серія | "LPV" |
| Сила струму (А) | 5.0А |
| Ступінь захисту | IP67 (Герметичний) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Вологозахищені (пластик) |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |