
1 295 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 631002 |
| Вхідна напруга | 90V-264V |
| Вихідна напруга | 12V |
| Гарантія | 3 роки |
| Додатково | Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження |
| Коефіцієнт потужності | 92% |
| Потужність | 120W |
| Підстроювання вихідної напруги | Немає |
| Робоча температура | -30 до 70°С |
| Розміри ДхШхВ | 40х125.2х113.5 |
| Серія | "NDR" |
| Сила струму (А) | 10А |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Блок живлення на DIN-рейку |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |