-21%



1 500 ₴
1 179 ₴
Показати оптові ціниПошуковий магніт F - 300 здатний підняти вагу більше 30 кг і має просту конструкцію. Неодимовий магніт розташований в металевому корпусі, посередині є отвір спеціально для болта. В порівнянні з пошуковими моделями меншої потужності магніт f300 має збільшену площу видимої частини. Виріб експлуатується в таких цілях:
Варто вибирати оригінальний магніт f300. Завдяки потужному магнітному полю він здатний шукати і піднімати найважчі предмети. Виріб не боїться хімічних дій, механічних ушкоджень, вологи і високих температур. Магніт покривається шаром нікелю, який дозволяє уникнути іржі і забезпечує естетичний зовнішній вигляд.
Пошуковий магніт f300 діє на велику поверхню, тому потрібний об'єкт можна значно міцніше "захопити" і після цього підняти на поверхню. Усі пошукові магніти тестуються в обов'язковому порядку і відповідають заявленим на сайті характеристикам. У комплекті до магніта передбачені рим-болти, а також карабін, трос, ці аксесуари полегшують процес пошуку.
В комплект пошукового магніта f300 ONYX, що поставляється, входить: фірмова картонна упаковка, магніт f300, трос Аллігатор на 30метрів 600кг силою 7мм,рукавички прогумовані, сертифікат якості засвідчує надійність цієї продукції, ремкомплект, що складається з карабіна 8ки із замком, рим-болта М10,гайки м10 і "баранчика М10" для зручності затягування по різьбленню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Висота | 17 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болото *максимум мулу та корозії* | 10-20 кг |
| Вага | 570г грам |
| Зусилля на відрив* | 300кг |
| Намагнічення | N52 |
| Нерівний метал *корозія, відсутність мулу та болота* | 20-40 кг |
| Отвір | M10 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D75-H17mm |
| Рівний метал *відсутність корозії мулу та болота* | 40-50 кг |
| Річка *мінімум мулу та корозії* | 15-30 кг |
| Форма | Односторонні |