-15%



999 ₴
849 ₴
Показати оптові ціниПошуковий магніт f80х2 допоможе знайти дрібні і середні предмети в піску, траві або воді. Торцевий рим-болт дозволяє опускати магніт строго вертикально у свердловини, колодязь, інше місце. Додатково в процесі пошуку використовується карабін і трос. Максимальна сила зчеплення у представленої моделі складає 120 кг, що забезпечує широкий спектр застосування пристрою :
До проушине рим-болта кріпиться мотузок, що дозволяє піднімати або опускати магніт. Рим-болт магніта пошукового 2f80 завдяки наскрізному різьбовому отвору легко можна закрутити в напрямі за годинниковою стрілкою і полегшити відрив магніта від предмета.
Магніт f80 двосторонній перевіряється на випробувальному стенді і повністю відповідає своїм характеристикам. Досвідчені співробітники Onyx - magnet добре знають технічні характеристики кожного товару, тому нададуть потрібну інформацію, щоб у вас не залишилося питань, де купити магніт пошуковий 2f80 і як його вибрати.
Двосторонній пошуковий магніт F-80x2 з намагніченістю N 52, представляє серію пошукових магнітів товарного бренду «ONYX-MAGNET». На сьогоднішній день, це найбільш потужний і якісний неодимовий пошуковий магніт. Неодноразові випробування технічних і фізичних параметрів (міцність, розмір, вага, а як наслідок і потужність) магнітів товарного бренду «ONYX-MAGNET», довели, що вони на порядок перевершують УСІ бренди магнітів, представлені на ринку України. Для любителів і професіоналів пошуковиків, які використовують магніти, пошуковий магніт «ONYX-MAGNET», це оптимальний вибір і вигідне придбання. Ще однією вигідною відмінністю магнітів ТМ «ONYX-MAGNET» від своїх конкурентів, це фірмова упаковка і комплектація пошукових магнітів. В комплект пошукових магнітів магнітів «ONYX-MAGNET» входить: фірмова картонна упаковка, безпосередньо сам магніт, трос на 33метри Тигр 300кг силою 5мм,рукавички профі, сертифікат якості який засвідчує надійність даної продукції, ремкомплект, що складається з карабіна 8-ки із замком, двох рим-болтів М8, гайки М8 і «баранчика М8» для зручності затягування по різьбі.
Правила користування магнітами |
Що таке пошукові магніти? |
|
|
1 Захисні рукавички. При пошукових роботах на дні водойм або на засмічених територіях неминуче перебувають дрібні гострі уламки заліза та іржі. Очищаючи поверхню виробу будьте обережні. Щільні захисні рукавички вам просто необхідні. 5 Зберігати магніт в недоступному для дітей місці, щоб уникнути неприємних ситуацій. Даний магніт не іграшка для дитини, він має дуже сильну намагниченність і силу тяжіння до металів. |
Неодимовий магніт являє собою міцний сплав неодиму, бору і заліза. Він відомий своєю потужністю, намагниченностью і має високу стійкість до розмагнічування в порівнянні з іншими магнітами. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Висота | 22 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болото *максимум мулу та корозії* | 3-4 кг |
| Вага | 270г грам |
| Зусилля на відрив* | 120 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Нерівний метал *корозія, відсутність мулу та болота* | 10-12 кг |
| Отвір | M8 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D48-H22mm |
| Рівний метал *відсутність корозії мулу та болота* | 15-20 кг |
| Річка *мінімум мулу та корозії* | 5-8 кг |
| Форма | Двосторонні |