-5%



950 ₴
899 ₴
Показати оптові ціниПошуковий неодимовий магніт f - 100 посаджений на сталевий корпус за допомогою клею, але замість болта в центрі розташовується гачок. Такий вид кріплення дуже зручний під час пошуку. Сильне магнітне поле перенаправляється і перетворюється на потужну утримуючу силу. Ще однією вигідною перевагою пристроїв є доступна ціна, фірмова упаковка і професійна комплектація, яка включає не лише сам магніт, але і трос з ремкомплектом.
Пошуковий магніт f100 використовується для знаходження металу в піску, грунті, річці, озері, сипких складах. Пошукове пристосування може експлуатуватися при різній температурі і у будь-яку пору року. Магніт F100 важить всього 130 г і відрізняється невеликими габаритами. Ці переваги моделі дозволяють піднімати різні предмети вагою около 10-15 кг Під час використання магніта f100 важливо дотримуватися усіх правил, вказаних в інструкції. Товар доставляється у фірмовій упаковці з картону. Кожне пошукове пристосування використовується з рим-болтом, за допомогою якого можна легко відокремити магніт від предмета, при цьому болт прокручуватиметься. Мотузка кріпиться до кільця, за неї можна легко витягнути великі і важкі предмети.
В комплект пошукового магніта f100 "ONYX", що поставляється, входить: фірмова картонна упаковка, безпосередньо сам магніт f100, трос Тигр на 33метри 5мм 300кг силою, сертифікат якості засвідчує надійність цієї продукції, ремкомплект, що складається з карабіна 8-ки із замком, двох рим-болтів М8,гайки М8 і "баранчик М8" для зручності затягування по різьбленню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болото *максимум мулу та корозії* | 5-6 кг |
| Вага | 130г грам |
| Зусилля на відрив* | 120 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Нерівний метал *корозія, відсутність мулу та болота* | 11-13 кг |
| Особливості | Кільце в обоймі, Отвір всередині. |
| Отвір | M8 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D48-H12mm |
| Рівний метал *відсутність корозії мулу та болота* | 16-23 кг |
| Річка *мінімум мулу та корозії* | 7-8 кг |
| Форма | Односторонні |