-2%


1 100 ₴
1 079 ₴
Показати оптові ціниПошуковий магніт f150 підійде як для професійного пошуку, так і для побутових цілей. Пристрій використовується для знаходження об'єктів в різних умовах:
Ще одна сфера застосування пошукових виробів - очищення території від залізного сміття. Магніт збере металеві предмети з будь-якої поверхні. Це може бути дріт, цвяхи, металева стружка і інші елементи. Пошуковий магніт f150 один з найпопулярніших серед любителів пошуку, він має невелику вагу, прийнятну ціну і зручний в експлуатації. Торцевий рим-болт дозволяє опускати пристрій вертикально у свердловину, колодязь або інше вузьке місце.
Компактний розмір робить пошуковий магніт f - 150 максимально зручним в процесі використання і при транспортуванні. Кожне пристосування використовується з рим-болтом, за допомогою якого можна легко відокремити магніт від предмета, при цьому болт прокручуватиметься. Під час роботи з пристроєм необхідно дотримуватися усіх правил, вказаних в інструкції.
Односторонній пошуковий магніт F-150 з намагніченістю N 52, представляє серію пошукових магнітів товарного бренду «ONYX-MAGNET». На сьогоднішній день, це найбільш потужний і якісний неодимовий пошуковий магніт. Неодноразові випробування технічних і фізичних параметрів (міцність, розмір, вага, а як наслідок і потужність) магнітів товарного бренду «ONYX-MAGNET», довели, що вони на порядок перевершують УСІ бренди магнітів, представлені на ринку України. Для любителів і професіоналів пошуковиків, які використовують магніти, пошуковий магніт «ONYX-MAGNET», це оптимальний вибір і вигідне придбання. Ще однією вигідною відмінністю магнітів ТМ «ONYX-MAGNET» від своїх конкурентів, це фірмова упаковка і комплектація пошукових магнітів.В комплект пошукових магнітів «ONYX-MAGNET» входить: фірмова картонна упаковка, безпосередньо сам магніт, трос на 33метри, Тигр, 5мм 300кг силою,рукавички профі, сертифікат якості який засвідчує надійність даної продукції, ремкомплект, що складається з карабіна 8ки із замком, рим-болта,гайки М10 і «баранчика М10» для зручності затягування по різьбі.
Правила користування магнітами | Що таке пошукові магніти? | |
1 Захисні рукавички. При пошукових роботах на дні водойм або на засмічених територіях неминуче перебувають дрібні гострі уламки заліза та іржі. Очищаючи поверхню виробу будьте обережні. Щільні захисні рукавички вам просто необхідні. 5 Зберігати магніт в недоступному для дітей місці, щоб уникнути неприємних ситуацій. Даний магніт не іграшка для дитини, він має дуже сильну намагниченність і силу тяжіння до металів. | Неодимовий магніт являє собою міцний сплав неодиму, бору і заліза. Він відомий своєю потужністю, намагниченностью і має високу стійкість до розмагнічування в порівнянні з іншими магнітами. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болото *максимум мулу та корозії* | 7-9 кг |
| Вага | 414г грам |
| Зусилля на відрив* | 180 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Нерівний метал *корозія, відсутність мулу та болота* | 13-15 кг |
| Отвір | M10 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D70-H15mm |
| Рівний метал *відсутність корозії мулу та болота* | 18-26 кг |
| Річка *мінімум мулу та корозії* | 10-12 кг |
| Форма | Односторонні |