-17%


1 400 ₴
1 159 ₴
Показати оптові ціниПошуковий магніт F - 250 - це кільце з неодимового сплаву, яке виконане в корпусі із сталі. Він відрізняється високою силою зчеплення, яка дорівнює 280 кг і високим показником намагніченості N 52. Односторонні вироби мають широку сферу застосування і вважаються найпопулярнішими серед пошукових магнітів. Сировина проходить багатоетапну обробку, щоб готові вироби мали форму шайби. Завдяки хорошій силі зчеплення і високої зносостійкості пошукові магніти здатні утримувати предмети, які значно важче їх самих.
Щоб неодимовий магніт f250 служив як можна довше, виконував свої завдання і не втрачав властивості, треба купувати оригінальний товар. Для професіоналів пошукових систем і любителів, які використовують такі пристрої, пошуковий магніт F, - 250 - це оптимальний вибір і вигідне придбання. Він допоможе знайти дрібні і середні предмети в піску, траві або воді. Компактний розмір робить магніт F - 250 максимально зручним в процесі використання і при транспортуванні. Додатково в процесі пошуку використовується карабін, рим-болти і трос. Болти є кільцем із стержнем у формі циліндра. Вони потрібні при підйомі і переміщенні різних предметів, пристроїв, агрегатів.
В комплект пошукового магніта F250 ONYX, що поставляється, входить: фірмова картонна упаковка, магніт F250, трос на 30метрів аллігатор 7мм 600кг силою,рукавички прогумовані, сертифікат якості, ремкомплект, що складається з карабіна 8ки із замком, рим-болта м10,гайки М10 і "баранчика М10" для зручності затягування по різьбленню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Висота | 16 мм |
| Діаметр | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болото *максимум мулу та корозії* | 10-12 кг |
| Вага | 530г грам |
| Зусилля на відрив* | 280 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Нерівний метал *корозія, відсутність мулу та болота* | 15-17 кг |
| Отвір | M10 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D73-H16mm |
| Рівний метал *відсутність корозії мулу та болота* | 22-32 кг |
| Річка *мінімум мулу та корозії* | 12-14 кг |
| Форма | Односторонні |