-26%



1 900 ₴
1 399 ₴
Показати оптові ціниКупити пошуковий магніт двосторонній F-250x2 з намагніченістю N52, представляє серію пошукових магнітів товарного бренду «ONYX-MAGNET». На сьогодні це найбільш потужний і якісний неодимовий пошуковий магніт. Неодноразові випробування технічних і фізичних параметрів (міцність, розмір, вага, потужність) магнітів бренду «ONYX-MAGNET» довели, що вони перевершують усі аналоги, представлені на ринку України.
Для любителів і професіоналів, які використовують магніти для пошуку, пошуковий магніт «ONYX-MAGNET» — це оптимальний вибір і вигідне придбання. Ще однією перевагою магнітів ТМ «ONYX-MAGNET» є фірмова упаковка та повна комплектація.
У комплект пошукового магніту «ONYX-MAGNET» входить: фірмова картонна коробка, сам магніт, шнур 30 м (7 мм, 600 кг на розрив), професійні рукавички, копія сертифіката якості та ремкомплект, що складається з карабіна 10-ки, двох рим-болтів (для односторонніх — один), двох гайок М10 і двох «баранчиків» М10 для зручного затягування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Болото *максимум мулу та корозії* | 9-14 кг |
| Вага | 800г грам |
| Зусилля на відрив* | 250 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Нерівний метал *корозія, відсутність мулу та болота* | 20-27 кг |
| Отвір | M10 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D70-H28mm |
| Рівний метал *відсутність корозії мулу та болота* | 27-50 кг |
| Річка *мінімум мулу та корозії* | 12-22 кг |
| Форма | Двосторонні |