-23%



1 300 ₴
999 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Висота | 23 мм |
| Діаметр | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 490г грам |
| Зусилля на відрив* | 165кг |
| Намагнічення | N52 |
| Отвір | M8 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D61-H23mm |
| Форма | Двосторонні |