-16%





1 900 ₴
1 599 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onyx-Magnet |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 915г грам |
| Зусилля на відрив* | 320 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Отвір | M10 |
| Покриття | Двошаровий нікель + медь-нікель з цинком збоку (Ni-Cu-Ni + Ni-Zn) |
| Розмір | D80-H25mm |
| Форма | Двосторонні |