-23%



3 500 ₴
2 699 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Висота | 34 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1815г грам |
| Зусилля на відрив* | 460 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Отвір | M10 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D95-H34mm |
| Форма | Двосторонні |