





1 400 ₴
1 399 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 760г грам |
| Зусилля на відрив* | 400 кг |
| Намагнічення | N52 |
| Отвір | M10 |
| Покриття | Нікельоване двошарове (Ni-Cu-Ni) |
| Розмір | D80-H20mm |
| Форма | Односторонні |